Nemám představu

V případě, že nemáte představu o projektu, doporučujeme Vám nejprve se seznámit s regulativy územního plánu a s limitací na Vašem pozemku. S těmito informacemi se Vám bude daleko snáze hledat projekt, který zhmotní Vaše představy. Pro více informací se podívejte do sekce pozemek.

 

Vaše hledání může být započato u typových projektů PURLIVE, které zohledňují moderní trendy v bydlení, reflektují na nejčastější potřeby života, aktuální vývoj trhu a jsou navrženy i s ohledem na optimalizaci nákladů na samotnou stavbu a velikost užitné plochy. Navíc každý typový projekt PURLIVE může být individuálně pozměněn, a to jak dispozičně, tak i v samotné velikosti domu. Díky variabilitě stavebního systému PURLIVE je to možné! Můžete si tak poskládat vlastní, unikátní variaci svého vysněného domu, která bude vycházet z jádra typového projektu PURLIVE.

 

Pokud však žádný typový projekt nebude zhmotňovat Vaše představy, můžete si ve spolupráci s Vaším projektant vytvořit vlastní, individuální řešení svého vysněného bydlení. Nutno však podotknout, že individuální řešení projektu rodinného domu je vždy finančně i časově náročnější. Proto doporučujeme vybírat předně z typových projektů.

 

nemam predstavu